Способи доставки:

Самовивіз

Адреса магазину: м Ірпінь, вул. Полтавська 45. Вхід з вулиці в цокольний поверх. Працюємо з 9 до 19 кожен день (неділя тільки за попередньою домовленістю). Перед приїздом прохання передзвонювати і уточнювати час приїзду, тому що можемо бути на доставці.

Нова пошта

Доставка, страховка та упаковка здійснюються за рахунок одержувача за тарифами служби доставки. У разі відправки післяплатою потрібна обов'язкова страхова передоплата на карту за доставку в подвійному розмірі (доставки до одержувача і повернення в разі відмови від отримання). Сума за доставку в обидва кінці віднімається від суми післяплати за товар. Комісія за переказ грошей оплачується відправником. Увага! Замовляючи доставку товару кур'єрською службою «Нова пошта» (або будь-якими іншими) - при отриманні посилки із замовленням обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд і комплектність, заявлену відправником. У разі пошкодження товару та/або неповної комплектації замовлення необхідно негайно відмовитися від отримання товару і його оплати (в разі післяплати), а також скласти акт (претензію) до кур'єрській службі. У разі якщо виникне така ситуація, то прохання обов'язково повідомити нам про те, що трапилося за тел: (050) 9118942
Щоб отримати замовлення, Вам необхідно повідомити П.І.Б. одержувача (при оплаті готівкою через платіжний термінал або платіж на рахунок від фізичної особи), при оплаті за безготівковим розрахунком копію довіреності. При доставці замовлення на Вашу адресу, разом з товаром Ви отримуєте всі необхідні документи.

Доставка кур'єром

Кур'єрська доставка здійснюється тільки після оплати за товар (або оплата можлива в момент отримання товару на наш розрахунковий рахунок через "Приват24"). Кур`єр не приймає готівку, а також банківські карти. Кур`єрська доставка гарантовано проводиться за схемою «сьогодні на завтра», вартість доставки (і установки при необхідності) попередньо обговорюється для кожного товару, а також адреси і особливостей доставки. При наявності вільного транспорту можлива доставка "сьогодні на сьогодні ". За додатковою інформацією за цією послугою та іншим варіантам доставки (і установки при необхідності). Вам необхідно звернутися за телефонами 0507798895, 0661448010

Meest Express

Способи оплати

Післяоплата

При відправці післяплатою покупець повинен зробити передоплату в розмірі вартості доставки і повернення товару в разі відмови від отримання. Сума обговорюється згідно з тарифами обраної покупцем служби доставки. Ця сума віднімається від вартості товару, яку повинен буде заплатити покупець при отриманні. Увага! За переказ грошей кур'єрські служби беруть певну комісію, тому Ви повинні оплатити вартість товару разом з комісією за переказ, щоб ми отримали повну суму за товар.

Безготівковій розрахунок

Ви можете оплатити покупку за безготівковим розрахунком. Для цього вкажіть всі реквізити організації-платника при оформленні замовлення. При оформленні замовлення юридичній особі або фізичній особі-підприємцю необхідно надати (можна відправити поштою на [email protected]):
- свідоцтво платника єдиного податку (за наявності)
- свідоцтво про реєстрацію підприємства (фізичної особи-підприємця)
- стаціонарний або мобільний номер телефону організації.
У відповідь ми надішлемо на вашу електронну пошту рахунок-фактуру з платіжними реквізитами нашого магазину. Після отримання цього рахунку зробіть грошовий переказ на наш розрахунковий рахунок. Ваше замовлення буде доступне до відвантаження після отримання оплати.

Готівкою через банківський термінал

Оплата готівкою здійснюється тільки через банківський термінал "Приватбанку", що знаходиться поруч з магазином. Увага! За переказ грошей різні банки беруть певну комісію, тому відправляйте платежі з урахуванням комісії, щоб ми отримали повну суму за товар.

Оплата через "Приват24" 

Можлива оплата на наш розрахунковий рахунок в "Приватбанку" через додаток "Приват24". Увага! За переказ грошей різні банки беруть певну комісію, тому відправляйте платежі з урахуванням комісії, щоб ми отримали повну суму за товар.

Оплата карткою Visa, Mastercard - LiqPay

Гарантія:

Гарантійні зобов'язання дійсні за умови установки та експлуатації виробу згідно з технічними вимогами. В разі виникнення необхідності отримання послуг відповідно до гарантійних зобов'язань, зв'яжіться будь-ласка з нашим сервісним центром. Інформацію про адресу сервісного центру можна отримати в торговій організації, де було придбано пристрій, або на сайті econ.in.ua, або по телефону +380 50 9118942 в робочий час (з понеділка. По cб. З 9.00 до 18.00). Ні в якому разі не розбирайте та не намагайтеся відремонтувати вироби самі. Доставку несправного виробу в сервісний центр здійснює Покупець своїми силами або узгодженими поштовими службами. Можливий ремонт на виїзді у Покупця з додатковою договірної оплатою. Якщо випадок класифікується як ГАРАНТІЙНИЙ і в акті зазначено про неможливість ремонту, то виріб обмінюється Продавцем на аналогічний виріб. 

Регіони доставки:

Україна, Київська обл:

  • Буча
  • Ірпінь
  • Вишгород